Aizklāts lietotājs
jautāja 2. Maijs, 2019
288 skatījumi
Labdien! Ar meiteni esam kopā jau vairāk nekā gadu, mēs dzīvojam kopā. Viņa mani ļoti mīl un joprojām jūt lielu fizisko pievilcību. Tikmēr es to vairs īsti nejūtu, izvairos no bieža fiziska kontakta, tai pat laikā ar ļoti kāru aci skatoties uz daudzām meitenēm, ko redzu publiski. Man nav spēka/drosmes pateikt to, ka vairs nevēlos būt šajās attiecībās, jo nevēlos viņu sāpināt. Viņa joprojām man ir tik ļoti mīļa. Šīs ir pirmās attiecības un ir sajūta, ka vēlos izmēģināt ko jaunu, taču ir bail, ka nožēlošu, ka pats atteicos no tik mīloša cilvēka? Kādā veidā varētu šo neapskaužamo situāciju padarīt vieglāku? Ar meiteni par šo esam runājuši, taču nekad nevaru saņemties un piedāvāt izbeigt attiecības pavisam...

1 atbildes

Lietotāja Indra Sudrabiņa attēls
Indra Sudrabiņa atslēdzies
Atbildēja 2. Maijs, 2019 13:53

Labdien, Latvieti!
Tu griezies pie mums ar jautājumu,kā pateikt meitenei, ka Tevi interesē citas, un vienlaikus arī esi nobijies par to, vai cita meitene būs tikpat mīļa kā tagadējā?
Nu, ko lai saka? Pirmās attiecības ir tikai pirmās attiecības, kuras ļoti reti paliek tikai vienīgās uz visu mūžu. Ar to vēlos teikt, ka meitene patiešām tiks sāpināta.., bet tāda ir dzīve. Kādreiz punktu pieliek puisis, kādreiz meitene. Un ar to vienkārši ir jāsadzīvo. Atliek vienīgi izdomāt, kā to pateikt maksimāli saudzējošā veidā. Iesaku padomu palūgt mammai vai kādam citam sev tuvam cilvēkam. Ja nē, vari atnākt pie manis, izdomāsim to kopā.
Foršu pavasari vēlot, ar cieņu - Indra