Aizklāts lietotājs
jautāja 10. Apr, 2019
396 skatījumi
Labdien! Es dzīvoju ārzemēs kopā ar vīru un diviem maziem bērniem, esmu mājsaimniece 5gadus. Man ļoti pietrūkst Latvija, bet nav iespējas bieži tur braukt,jo viss ir jāsaskaņo ar vīru un tā nav viņa prioritāte. Es jūtu, ka viss, kas man svarīgs, nav darāmo darbu sarakstā. Man sāp sirds, ka bērni nerunā latviski. Pēdējos gadus strīdi un nesaskaņas ir reizi nedēļā, es bieži raudu stundām no vietas. Virs tad sāk runāt par mums pagātnes formā un es jūtos pazemota, man nav kur iet, esmu pilnīgi atkarīga no viņa. Es saprotu, ka šie strīdi nav normāli, mēs nespējam sarunāties un dzirdēt viens otru. Es jūtos ļoti vientuļa, man nav neviena, ar ko parunāt gadiem. Man žēl mūsu bērnu, kuri redz šo visu. Jūtu, ka nav vairs cieņas vienam pret otru. Man bija pēcdzemdību depresija, par ko virs bija dusmīgs un nekad nesaprata. Viņš bieži saka, kāpēc es nevaru vienkārši būt laimīga. Tas sāp, jo ļoti cenšos būt. Ar visu iespējamo, ko varu izdomāt un realizēt, cenšos darīt mūsu ikdienas dzīvi priecīgu un skaistu. Es uzaugu bez tēva, kurš aizgāja, kad biju 5gadus vecā, ar mammu, kurai visu laiku mainījās vīrieši, bieži bija tukšs ledusskapis un mēs ar brāli principā uzaugam paši. Bet esmu tikusi tam pāri, saprotot, ka viņi tādi nebija ar nodomu. Viņi mīlēja ka mācēja. Bet saprotu, ka iespējams, ir grūti uzticēties vīriešiem, bet savu vīru es mīlu, gribētu būt labāka sieva, un nebūt tik emocionāla un ne pieprasīt uzmanību. Kā lai es mainu sevi? Kā lai kļūstu par labāku sievu lai mūsu bērniem būtu ģimene, kurā uzaugt? Vēl jāpiebilst, ka gandrīz katru vakaru izdzeru pāris glāzes vīna, drosvien, ka tā arī ir atkarība, bet man tas ir mans mierinājums, kaut tikai uz brīdi.

1 atbildes

Lietotāja Kristīne Strazdiņa attēls
Atbildēja 10. Apr, 2019 18:30

Labdien Luluu!
Saņēmu Jūsu vēstuli. Es saprotu, ka Jūs jūtaties izmisusi, vientuļa un mazsvarīga savam vīram. Dzīves anamnēzē ir bijusi depresija, sarežģīta bērnība un trūkums.
Jūs vēlaties saglabāt ģimeni, būt labāka sieva savam vīram un iemācīties labāk pārvaldīt savas emocijas.
Varu Jums piedāvāt attālinātas psihologa konsultācijas, kuru laikā mēs izzināsim visas radušās grūtības un atradīsim iespējas izpildīt Jūsu pasūtījumu.
sirsnībā,
KS