Aizklāts lietotājs
jautāja 9. Apr, 2019
324 skatījumi
Labdien! Manā dzīvē salīdzinoši nesen ir radusies problēma, kuru es neprotu risināt. Ar mīļoto vīrieti esam kopā jau 2 gadus. Pirms 2 nedēļām naktī ejot gulēt, viņam atnāca skaļa ziņa telefonā. Domājot, kas viņu gan meklētu tik vēlu, paņēmu telefonu un apskatīju. Atklājās, tas, ka viņš ir piereģistrējies pieaugušo iepazīšanās portālos, kur cilvēki meklē viens otru seksuālām attiecībām un viena kandidāte viņam bija ļoti iepatikusies un atklājās sarakste, kas, protams, bija dažādu neķītrību pilna. Un ik pa laikam šis atkārtojas. Attiecībās viss ir kārtībā, nestrīdamies daudz, dzīvojam normāli, bet pats viņš stāstīja, ka viņš nezina, kādēļ tā dara, jo apzinās izdarīto tikai pēc tam, kad tas jau noticis. Bet no mana skatu punkta tās sarakstes teksti izskatās kā vēlēšanās "iet pa kreisi", ko gan viņš pats noliedz. Kā man rīkoties šajā gadījumā?
Kategorija:

1 atbildes

Lietotāja Indra Sudrabiņa attēls
Indra Sudrabiņa atslēdzies
Atbildēja 12. Apr, 2019 10:05

Labdien, Evija!
Pēc Jūsu rakstītā, saprotu, ka draugs uzvedas tā, ka Jūs jūtaties nedroša, krāpta un nodota (lai vai tikai virtuāli). Un tās nav labas emocijas kopdzīvē, jo" grauž" sirdi un bojā ģimenes attiecības, un vēl klāt pie visa - nedod mieru. Tas ir tikai dabīgi, ka līdz ar to nekāda lielā uzticība no Jūsu puses vismaz pagaidām nav sagaidāma. Turklāt nav drošības, ka tas patiesi ir tikai pagaidām...
Kā Jums rīkoties? Stāstīt vīram, kā Jūs jūtaties šādā situācijā, paust nosodošu attieksmi viņa izdarībām. Ja draugs ir pieaudzis, tad nav nekāda attaisnojuma, sakot, ka nezin, kāpēc to dara. Lai arī nezin, ir par savām izdarībām jāatbild.
Pats galvenais, ko vēlos Jums ieteikt, ir psihologa apmeklējums, kurš palīdzēs sakārtot domas vispareizākajā un profesionālākajā veidā ,lai pasniegtu vīram jau iepriekš sagatavotu un pareizi noformulētu viedokli, kas mudinās viņu aizdomāties par dzīves prioritātēm.
Lai Jums izdodas!
Ar cieņu - Indra

Liels paldies par padomu!

Said EvijaM on Apr 16, 2019