Aizklāts lietotājs
jautāja 1. Maijs, 2015
2378 skatījumi
Labdien!Ļoti nepieciešama Jūsu palīdzība.Pastāstīšu situāciju,mana māsa gaida bērniņu ,jau 32 grūtniecības nedēļa,viss sākās,kad māsa izveidoja draudzīgas attiecības ar savu darba kolēģi,kā rezultātā māsai iestājās grūtniecība ,par ko es uzzināju ,kad māsa jau bija 20 grūtniecības nedēļā,pati aizvedu pie ārsta ,lai stātos uzskaitē.Pēc tam no bērna tēva puses nepārtraukti tika izrādīta necieņa,pazemojumi un noniecināšana,tikos ar bērna tēva ģimeni ,bet no viņu puses dzirdēju tikai pazemojumus ,apvainojumus,visas vainas novelšanu uz manu māsu,bet tai pat laikā uzstājīgi centās lai mana māsa dotos dzīvot pie viņiem,es to nepieļāvu ,jo redzēju vīrieša attieksmi pret manu māsu,šī attieksme nav mazinājusies un māsai ,kas nu jau ir 32 grūtniecības nedēļā parādās jau psiholoģiska sabrukuma lēkmes ,
.Vai ir iespējams kaut ko darīt lai māsu paglābtu no šāda cilvēka ,jeb tiešām grūtniecei drīkst darīt pāri .Cieš jau divi cilvēki mana māsa un viņas vēl nedzimušais bērniņš.
Kategorija:

1 atbildes

Lietotāja Laila Laganovska attēls
Laila Laganovska atslēdzies
Atbildēja 5. Maijs, 2015 00:08

Labvakar!
Paldies par vēstuli! Lasot saprotu, ka esat uztraukusies un pārdzīvojat par māsu, viņas grūtniecību. Rūpējaties un sniedzat atbalstu viņai.
Paldies, ka palīdzējāt māsai saistībā ar stāšanos grūtniecības uzskaitē, novērošanos pie speciālista!
No rakstītā uzzinu, ka Jums nav pieņemama topošā bērna tēva attieksme pret māsu, apvainojumi, kas tiek raidīti māsas virzienā. Jūsuprāt, nav pieļaujami, ka māsa dzīvo bērna tēva ģimenē un turpina ciest pazemojumus.
Šobrīd māsai rit 32./33. grūtniecības nedēļa. Ir parādījušās psiholoģiska rakstura problēmas. Tās, droši vien ir saistītas ar radušos situāciju, kad īsti nav saprotams, kāda ir bērna tēva attieksme pret topošo māmiņu. No vienas puses - negatīva un aizskaroša, no otras puses tiek izteikti piedāvājums dzīvot puiša ģimenē. Iespējams, ka raizes, neziņa un apjukums ir pārņēmis abus potenciālos vecākus, jo grūtniecība, cik saprotu, ir iestājusies neplānoti. Lai vai kā, komunikācija abu starpā norit, jo ir jāpieņem kāds risinājums, kurš būtu atbilstošs viņiem.
Atbildēt uz jautājumu - vai māsu ir iespējams paglābt no šāda cilvēka, īsti nespēšu, jo nezinu, ko domā un jūt Jūsu māsa saistībā ar savu partneri.
Skaidri zinu to, ka grūtniecei darīt pāri nedrīkst, tur es Jums pilnīgi piekrītu, tomēr attiecības divu cilvēku starpā jāļauj kārtot viņiem pašiem. Turklāt grūtniecei šajā periodā ir hormonālas pārmaiņas, kas raksturojas ar raudulību, garastāvokļa maiņām, šaubām par saviem lēmumiem, raizēm par veiksmīgu grūtniecības atrisināšanos - tas ir tikai normāli.
Grūti saprast, kāpēc esat uzņēmusies atbildību par māsas lēmumiem - varbūt variet sīkāk paskaidrot, vai māsa ir nepilngadīga vai ir kādas veselības problēmas. Ja tādu nav, turpiniet rūpēties par savu māsu un atbalstiet viņu viņas pašas pieņemtajos lēmumos.

Ar cieņu-
Laila Laganovska, psiholoģe