Aizklāts lietotājs
jautāja 11. Aug, 2017
1114 skatījumi
Labdien,

Man bija patstāvīgs darbs, kas man patika, nesen pabeidzu arī universitāti. Man piedāvāja labāku darbu un es neizsverot visus apstākļus strauji metos iekšā jaunajā darbā, bet aprāvos, jo darba bija tik daudz, ka nespēju pavilkt, tāpēc aizgāju no jaunās vietas, kur nostrādāju tikai nepilnas 3 nedēļas. Uzreiz piemetās bailes, depresīvas pazīmes par nākotni - kā samaksāt rēķinus u.t.t. Papildus tam man ir mamma, kura kārtējo reizi atrodas psihiatriskajā klīnikā (viņai ir stipra depresija) un tēvs, kuram patīk iedzert ko grādīgāku. It kā man ir draugi, puisis, kas atbalsta, bet tajā pašā laikā man visu laiku nepamet nemiera sajūta. Esmu atradusi arī jaunu darbu - sākšu strādāt no septembra beigām, bet atkal rodas neziņa, ja nu arī tur nesanāk un ko tad....Ir lielas bailes atkal apdedzināties. Nezinu kā ar to tikt galā, lai viss būtu kārtībā. Tagad jūtos kā muļķe, ka tik vieglprātīgi aizgāju no pastāvīgās darba vietas. Mani arī ir piemeklējušas pašnāvnieciskas domas. Vienā brīdī cenšos domāt pozitīvi, bet jau nākamajā salūztu. Un tā katru dienu.... Man arī bija izvēle starp 3x darba vietām un tagad es nezinu vai esmu izdarījusi pareizo izvēli, varbūt vajadzēja ņemt valsts darbu par mazāku samaksu, kaut gan puisis jau mēģināja teikt, lai ņemu to labāko - lielāka alga, ka viss būs kārtībā. Jūtos ļoti nomākta, nezinu kā lai sevi saņem rokās.
Kategorija:

2 atbildes

Lietotāja Indra Sudrabiņa attēls
Indra Sudrabiņa atslēdzies
Atbildēja 14. Aug, 2017 10:08

Labdien, mezrozīite!
Izlasot vēstuli, kļūst skaidrs, ka Tevi piemeklējis tāds kā izdegšanas sindroms, kurš pamazām pāriet, kā Tu pati raksti - depresīvās izjūtās, piemēram sevis šaustīšanā, bailēs par nākotni, pašnāvnieciskās domās u.c.
Es Tev piedāvāju 2 variantus, kā to risināt:
1.apmeklēt ģimenes ārstu vai psihiatru, kurš izrakstīs medikamentus;
2.griezties pie psihologa, kur varētu izrunāt pagātnes notikumus un sārņus, tādējādi attīrot savu dvēseli un prātu.Un papildus vēl ieteiktu kādus homeopātiskus līdzekļus un vitamīnus, lai Tu ātrāk varētu uzsākt dzīvot pilnvērtīgi.
Paldies, ka rakstīji un meklēji palīdzību. Lai Tev izdodas!
Ar cieņu - Indra

Paldies!

Said mezroziite on Aug 15, 2017
Lietotāja Andžela attēls
Andžela atslēdzies
Atbildēja 15. Aug, 2017 10:27

Eksperts ir atbildējis privāti