Aizklāts lietotājs
jautāja 22. Aug, 2018
652 skatījumi
Labdien!
Man ir jautājums par attiecībām!
Pirms 12gadiem izšķīros no vīra ar ko biju precējusies un dēliņš.Tā bija mana pirmā kārtīgā mīlestība,ko baudiju un mani lutināja ( kaut arī zināju, ka viņam ik pa laikam ir kāda cita)es pievēru acis, jo domāju, ka mani mīl un savā veidā arī mīlēja,bet kad puikam palika 3gadi mēs izšķīrāmies,tas bija smagi,bet viss ir pārdzīvots un piedots.
Pēc pus otra gada satiku savu jauno vīrieti...tas bija pilnīgs pretstats manam vīram...viņā bija savādāks maigums...bet es viņam biju pati pati pirmā sieviete ar ko viņš sāka dibināt ģimeni.Kārtīgi vecāki kārtīgs lauku pusis u.tt.Sākumā viņš gribēja visu precības, bērnus u.t.t Sākām dzīvot kopā pēc 4 gadiem pieteicās vēl viens dēliņš (pirmais no viņa)un gvēl mēs 5 otrs dēliņš.
Viss ritēja savu gaitu, līdz jaunākajam puikam palika 2gadi un es sāku saprast, ka neesmu sieviete,bet mamma nevis 3vīriešiem, bet 4...es nejutos kā sieviete...es biju priecājusies par uzdāvinātu mikseri,bet vnm cerējusi saņemt puķes vai ko sievišķīgāku.Es visu laiku gribēju kur aizbraukt, lai pavadītu laiku ar savu vīrieti,bet mani neviens nedzirdēja ( vai izlikās nedzirdam)Es domāju,ka centos visādi,bet tas viss aizgāja tik tālu,ka visu laiku bija jāstrīdās,ko mani 3bērni redz.Tad sāku sevi analizēt, ko gribu kā gribu...sāku arī nekaitīgu saraksti ar kolēģi...pastāstot savas izjūtas.Biju pārsteigta, ka kolēģis nezinot manas velmes mani veda un izrādija visādas tādas lietas( jūra gara pastaiga kafija u..ttt)par ko esmu sapņojusi maza meitene būdama,kas neprasa līdzekļus,bet ir skaisti.
Kolēģis mani iedvesmoja ar romantiskām pastaigām lidz ar to es sāku būt vēl sievišķiģāka sāku pirkt apakšveļu savam vīrietim...sāku vasirāk pirkt seksīgu apakšveļu...gāju uz solāriju u.tt.visi riņķī teica, ka esmu kļuvusi vēl skaistāka kā biju...bet mans pašas vīrietis (precējušies mēs neesam,jo cik pirmos gadus viņš vēlējās,tad 10gados viņš neko vairs negrib,kaut saku ka jāsakārto attiecības,jo ir bērni) neko neredzēja,guļot blakus gultā viņš labāk skatījās sportu nevis puskailu sievieti:(
Mēnesis pēc mēneša....man parādījās bezmiegs...cēlos 4no rīta un devos pastaigā...vnk klīdu un izraudāju visu kas izraudāms...bet pat to vīrietis nepamanija.
Līdz pēc 6 mēnešiem kādā apzinātā satikšanās reizē ar kolēģi(nodsvinējām mana kursa beigas)mēs pārgulējām...kaut arī es jutos lieliski,jo teju 6mēnešus man nebija nekā un tomēr esmu sieviete.....mājš viss ritēja savu gaitu...neko vīrietis nenojauta...es gulēju blakus gultā sarakstoties ar kolēģi,bet viņš nemanija neko.Līdz vienā jaukā dienā vīrs ielīda manā telefonā un izlasīja saraksti,kur es pasaku paldies kolēģim par manu samīlēšanu,jo jutos labi.Tad arī sākās tas kas ir tagad...viņš raud viņš vaktē viņš piedāvā 2nedēļās visu to ko esmu gribējusi 12gadus...viņš ir ieraudzijis ka esmu sieviete......bet ir noticis tas,ka es vairs neko negribu...laikam tas izsapetas naktis un sapes mani ir novedusas tik talu,ka skatoties ka vinam sap man nesap(vina priekšā) runajot ar draudzeni man nak raudien,bet ne vina prieksa.Es velos skirties,bet vins negrib mani zaudet,jo tad ka vins saka nojugsies....es nevelos skirties tapec ka gribu ko veidot ar kolegi(nē,jo tāda lieta vispar netiek apspriesta) bet es velkos skirties,jo es vairs neredzu dzivi ar so virieti.
Bet ko lai es daru ja virietis nelaiz vala...ka lai es rikojos? Virietis ska ka gatavs uz visu, lai ejam uz konsultacijam u.tt. bet es tam neredzu jegu.Nosodijums jau ir un bus ,bet vai ta nav mana un bernu dzive.Es vnk velos but laimiga.Un mani berni redzot kaskus nejutas laimigi.Ko lai es daru?
Kategorija:

1 atbildes

Lietotāja Kristīne Strazdiņa attēls
Atbildēja 27. Aug, 2018 21:38

Labdien, Lienīte!
Saņēmu Jūsu vēstuli un iepazinos ar problēmas aprakstu. Man Jūsu attiecību stāsts ir skaidri saprotams, bet jautājums ne visai. Jūs jautājiet - ko, lai es daru? Bet ar ko... Ko lai es daru, lai pārtrauktu attiecības ar bērnu tēvu vai ko, lai es daru vispār ar savu dzīvi?
Jebkurā gadījumā, neviens Jums nav tiesīgs norādīt kā Jums rīkoties. Es, lasot Jūsu vēstuli esmu sapratusi, ka Jūs, Liene, esiet skaista, gudra un spēcīga sieviete. Jūs precīzi ziniet, kas Jums patīk, kas nepatīk un, ko Jūs no dzīves griebiet. Jūs protiet par sevi parūpēties un saprotiet, kas ie vajadzīgs, lai Jūs būtu laimīga.
Varbūt, vienīgais, kas Jums neizdodas ir pateikt vīrietim, kas Jums patiešām ir svarīgi. Iespējams, ka viņam (jebkuram no esošajiem vai bijušajiem) Jūs dodiet pārak smalkus mājienus par savām vēlmēm un ceriet, ka viņam pašam būtu jāsaprot, kas sievietei nepieciešams.
Par to, ko darīt... Ir trīs lietas, ko gribētu Jums piedāvāt - 1. izvērtējiet vai Jums ir jūtas pret vīrieti. Ko Jūs jūtiet skatoties uz viņu, domājot par viņu, pieskaroties viņam? 2. paņemiet pauzi t.i. ļaujiet visam ritēt savu gaitu. Cilvēki tik ātri nemainās un arī Jūsu dzīvesbiedrs drīz ieņems savu ierasto stāvokli, tad būs vieglāk sarunāties un pieņemt lēmumus.
3. Liene, iedomājieties, ka Jums ir meita. Meita, kas nonākusi tieši šādā situācijā. Trīs bērni, nepeipildītas attiecības. Meita atnāk pie Jums pēc padoma - ko darīt? Ko Jūs viņai ieteisiet? Kādu padomu dosiet savam pašam dārgākajam cilvēkam?
Sirsnībā,
KS