Aizklāts lietotājs
jautāja 25. Aug, 2017
1166 skatījumi
Labdien,man ir ļoti liela atkārība no azartspēlēm.Esmu jau zaudējis savu sieviņu,man ir divi bērni,kuri dikti mani mīl,bet es viņiem neko nespēju dot,jo visu naudu es nospēlēju.Nepietiek,ka es nospēlēju savu algu(visu),es esmu sācis nest mantas uz lombardu,atrajos krediītos ir milzīgi parādi.Plus esmu sācis zagt no savas ģimenes.Es vairs nespēju ar to cīnīties,brīžiem vienkārši gribas padoties.
Kategorija:

1 atbildes

Lietotāja Kristīne Strazdiņa attēls
Atbildēja 28. Aug, 2017 19:10

Labdien, Kaspars18!
Saņēmu Jūsu vēstuli un iepazinos ar problēmas aprakstu. Priecājos, ka esiet sācis savu problēmu risināt. Tas ir liels solis!

Par iespējām dziedināties:
1. Minesotas programma - ierakstiet google un atrodiet sev piemērotāko.
2. Anonīmo spēlmaņu biedrības - arī var atrast internetā. Tās ir vairākos reģionos.
3. Psihoterapija.
4. Baznīca.
5. Kodēšana.
6. Vārdotāji, zintnieki.
7. Psihiatrs.
8. Narkologs.

Vienīgais, uz ko es gribētu vērst Jūsu uzmanību ir tas, ka būtu vēlams strādāt ar šo atkarību izraisošiem iemesliem. Tas ir darbs ar psihologu.
Psihologs Jums palīdzēs tikt skaidrībā ar atkarību izraisošiem faktoriem. Ja vēlaties varu piedāvāt savus pakalpojumus Rīgā klātienē vai internetā. Kopā mēs varēsim izanalizēt Jūsu personības struktūru, mērķus un cerības, kā arī atkarības palaišanas mehānismus, darbības modeļus un kopā izveidot jaunus uzvedības un attieksmes paternus.

Sirsnībā,
Kristīne Strazdiņa