Aizklāts lietotājs
jautāja 7. Sep, 2017
1427 skatījumi
Labdien,man ir problēma pirms pusgada mani pameta meitene,es to ļoti pardzivoju raudaju,meginaju taisit pašnavibu meginaju izdomat visadus plānus kā visu vērst par labu bet viss ir velti.ir pagājis pusgads domāju ka ar laiku viss b;us aizmirsts un uzsākšu junu dzīvi.bet nekas nesnāk,vēl joprojām nav bijusi tāda diena kad nebūtu iedomājies par savu bijušo draudzeni es pats jūtu kā es grauju sevi kopā pazūd apetīte un nespēju gulēt naktīs trūkst elpa un trūkst spēka ir zudusi dzīves jēga nekas nesagādā prieku nav vairs intreses un nomāc domas par pašnāvību
Kategorija:

1 atbildes

Lietotāja Kristīne Strazdiņa attēls
Atbildēja 7. Sep, 2017 09:24

Labdien!
Saņēmu Jūsu vēstuli un iepazinos ar problēmas aprakstu. Es saprotu, ka Jūs domājiet par pašnāvību, jo smagi pārdzīvojiet šķiršanos ar savu draudzeni.
Tuva cilvēka zaudējums ir smags pārbaudījums mūsu dzīvē. Visgrūtāk ir tam cilvēkam, kurš ir pamests.
Zaudējumu mēs pārdzīvojam vairākos posmos - pirmais ir šoks,
2. ir noliegums -mēs neticam, ka tas ir noticis,
3. - dusmas. Dusmas var būt vērstas gan uz sevi, gan apkārtējiem, gan uz aizgājušo.
4.posms ir vainas apziņa, mēs meklējam savu vainu notikušajā, bieži vien šī vainas izjūtai nav pamata. Šinī posmā mēs tirgojamies ar Likteni - apsolam būt labāki, nepieļaut vecās kļūdas, lai tikai notiktu brīnums un cilvēks atgrieztos.
5. - depresijas posms. Smagas, bezcerīgas domas, jēgas zuduma izjūta.
6.posms saucas - samierināšanās. Šeit mēs atgriežamies realitātē un saprotam, ka notikušo nevar mainīt. Mums ir iespēja sākt jaunu posmu savā dzīvē.
Katrs cilvēks savādāk pārdzīvo zaudējumu. Runājot par laiku - tas var būt arī gads un pusotrs gads. Neviens nevar Jūs iemācīt kā to darīt "pareizi", neviens nevar pateikt, ka pietiek raudāt. Jūs variet sērot tik ilgi, cik Jums tas ir nepieciešams.
Psiholoģijā ir vairākas metodes kā mēs varam palīdzēt cilvēkiem šajā grūtajā momentā. Ja Jums nepieciešama palīdzība, tad droši rakstiet un Jūs nebūsiet viens.
Sirsnībā,
KS