Aizklāts lietotājs
jautāja 20. Jūn, 2016
1976 skatījumi
LABVAKAR.es gribēju pastāstīt par savu problēmu zemo pašvērtējumu,kas man sagādā problēmas gan darbā,gan attiecībās ar otro pusīti. Tātad vispirms kā tas atsaucas uz darbu.neticu savām spējām.šobrīt strādāju par pārdevēju,taču gribētu atrast ko labāku,taču neticu saviem spēkiem,jo vairākas reizes kad esmu mēģinājusi tikt labā preztiżā vietā ,kur jāstrādā ar galvu,precīzi,nesajaucot neko tiku atlaista. Esmu mazliet aizmāršīga. Man vajag laiku lai varētu adaptēties jaunā uzņēmumā pildot jaunus pienākumus. Darba devēji to nesaprata un netaisās saprast.
Otra problēma ir attiecības ar otro pusīti. Draudzējamies jau pusgadu ,diemžēl bieži satikties nesanāk dēļ viņa saspringtā darba grafika,taču divreiz nedēļā regulāri tiekamies.viņš atbrauc pie manis uz Rīgu. Viss ir labi ,taču es jūtos ļoti nedroša par nākotni. Visticamāk sava zemā pašvērtējuma dēľ man ir grūti būt pārliecinātai par mums,laikam tas ir radies no iepriekšējām sāpīgajām attiecībām ,kad iepriekš puisis vienkārši pateica ,ka vēlas pārtraukt attiecības,jo beidzās jūtas.visgůtāk ir tas,ka mani māc bailes kādu dienu viņu pazaudēt tādēļ nemitīgi domāju un piedomāju ko darīt un ko nē,taču apzinos ka tas nav pareizi,ka jābūt tādam kāds esi,pieņems vai nē,taču laikam pie vainas ir zemais pašvērtējums,un negatīvās pieredzes no iepriekšējām attiecībāmm,kam es joprojām nevaru tikt pāri,kautgan 4gadi pagājuši. Visticamāk tās negatīvās pieredzes iedzinušas mani kompleksos ka man tagad grūti būt pārliecinātai,ka viss būs labi.

1 atbildes

Lietotāja Indra Sudrabiņa attēls
Indra Sudrabiņa atslēdzies
Atbildēja 21. Jūn, 2016 09:08

Labdien, kikapika242!
Tātad, Taviem vārdiem runājot, Tevi nopietni satrauc zemais pašvērtējums. Un tā patiešām var būt, ka tas ir visu Tavu neveiksmju cēlonis, jo cilvēki no malas to pamana. Visticamāk, ka tāpēc Tu arī zaudēji darbu. Tu pareizi saki, ka:"visgůtāk ir tas,ka mani māc bailes kādu dienu viņu pazaudēt tādēļ nemitīgi domāju un piedomāju ko darīt un ko nē,taču apzinos ka tas nav pareizi,ka jābūt tādam kāds esi,pieņems vai nē." Taču dzīvē ir iekārtots tā, ka viena lieta ir saprast, un pavisam cita - izjust. Tev savā attīstības ceļā būtu jānonāk līdz situācijai, kad esi spējīga izjust radušos problēmu.. Bet teikšu godīgi - tas nav tik viegli izdarāms. Pareizākais un ātrākais ceļš, kā no tā atbrīvoties - būtu apmeklēt psihologu.
Arī tas, ka 4 garu gadu garumā nevari aizmirst par sava pirmā puiša pāridarījumu, liecina par to, ka ir jāieplāno ceļš pie augstāk minētā speciālista.
Nu, apmēram tā.
Paldies, ka rakstīji un meklēji palīdzību.
Lai Tev krāsaina šī vasara!
Ar cieņu - Indra