Aizklāts lietotājs
jautāja 6. Dec, 2016
1599 skatījumi
Labvakar!

Labprāt aizietu pie psihologa klātienē izrunāt savu "sāpi", taču mūsu pilsētiņa ir maza, tāpēc šis faktors mani attur doties pēc palīdzības.

Esmu sieviete, man ir 26 gadi. Man ir bērniņš, vīrs, labi apmaksāts darbs, respektīvi gandrīz viss, par ko esmu sapņojusi. Taču ir dažas lietas, kas "traucē" man pilnvērtīgi un laimīgi dzīvot. Mani pārlieku uztrauc iekšējais monologs, kā mani redz sabiedrība (darbā, sporta komandā, vīra ģimenē, draudzeņu vidū), vai es neesmu aprunāšanas objekts. Es ļoti baidos no tā, ka mani aprunās, tamdēļ cenšos runāt un darīt visu pareizi. Ja es sajūtu, ka mani aprunā, mana izturēšanās pret šo cilvēku paliek "samākslota", domāju, ko runāju, palieku atturīga un uzmanīga (veidojas attiecību barjera).

Man ir pietiekami daudz labu draudzeņu un pazīstamo. Īstenība vienmēr esmu bijusi kompānijas dvēsele un uguntiņa. Taču, neskatoties uz to, es jūtos vientuļa. Man nav cilvēka, kam es varu visu izklāstīt. Jo saprotu, ka pastāstot problēmas par savu dzīvi, es riskēju sevi pakļaut iespējai, ka ar šo informāciju varētu manipulēt. Vienmēr, kad es satiekos ar draudzenēm, manuprāt, tieku vienmēr nedaudz "atstumta", liekas, ka draudzenes savā starpā izturas siltāk viena pret otru nekā pret mani.

Mani tas viss grauž no iekšpuses! Es vēlos dzīvot brīvi un nedomāt par to, ko par mani domā citi. Vai es neesmu pateikusi, ko lieku, kas iespējams varētu aizvainot kādu. Esmu pārlieku pieklājīga!

Lūdzu, sniedziet man padomu/konsultāciju. Esmu gatava arī uz ilgstošu sadarbību!
Gaidot Jūsu atbildi!

Ar cieņu,
X meitene

2 atbildes

Lietotāja Indra Sudrabiņa attēls
Indra Sudrabiņa atslēdzies
Atbildēja 7. Dec, 2016 08:03

Labdien, X meitene!
Pēc vēstules saprotu, ka pati ciet no tā, ka esi pārāk pareiza, vai citiem vārdiem runājot - perfekta. Vēl man šķiet, ka Tev radušās problēmas ar pašvērtējumu un patiesībā domāju, ka Tev tikai šķiet, ka draudzenes pret Tevi izturas sliktāk.
Acīmredzot visas problēmas no tā arī radušās, ka Tev nav ar ko no sirds izrunātie un tāpēc jūties vientuļa.
Ko šinī situācijā ieteiktu darīt? Nu, protams, kontaktēties ar psihologu (ko var izdarīt arī caur Skype), tādējādi pa kripatiņai vien izrunājot visas sasāpējušās lietas, kas traucē dzīvot komfortabli. Vienu vārdu sakot - uzlabot savas dzīves kvalitāti.
Paldies, ka rakstīji un meklēji palīdzību. Lai tev izdodas!
Ar cieņu - Indra

Lietotāja Andžela attēls
Andžela atslēdzies
Atbildēja 15. Aug, 2017 10:39

Eksperts ir atbildējis privāti