Aktivētā ogle - patiesība un meli par tās iedarbību

Iepriekš jau rakstījām hitozāna ietekmi uz veselību. Cik no piedēvētajām īpašībām ir patiesas un cik maldinošas. Nācās secināt, ka veselīguma norādes reklāmās diemžēl ir aplamas un reklamē mums šī produkta īpašības, maigi izsakoties, kas tam nebūt nepiemīt. aktīvā oglīte

Šoreiz – aktivētā ogle. Savulaik aktivētā ogle bija zāles, taču nu jau daudzus gadus tā ir uztura bagātinātājs. Aktivētajai oglei tiek piedēvētas daudzas īpašības – sākot no līdzekļa saindēšanās gadījumiem un zālēm pret paģirām un beidzot ar pretcaurejas līdzekli. Kādas tad ir tās īpašības, kuru pamatotību zinātniski ir spējuši pierādīt ražotāji?

No plašā īpašību klāsta, kas tiek piedēvētas aktivētajai oglei ir apstiprināta tikai viena VIENA!!! veselīguma norāde. Tātad, zinātniski pamatota ir tikai – aktivētā ogle samazina pastiprinātu gāzu uzkrāšanos pēc ēšanas. Turklāt, lai šīs veselīguma norādes darbotos ir jālieto vismaz 1 grams aktivētās ogles pirms ēšanas un vismaz 1 grams pēc ēšanas. 

Daudzus gadus kultivētais mīts par brīnumlīdzekli vai ikkatrā ikdienas situācijā izrādās ir nepamatots. 

Pirms iegādāties uztura bagātinātājus gan vajadzētu papētīt, kas ir minēts uz to marķējuma un vai tas ir patiesi. Diemžēl ne vienmēr tas atbilst realitātei. Meklējiet uzturvielu devas uz uztura bagātinātāju marķējuma. Neuzķeraties uz trikiem, kad jums pārdod īpašus brīnumlīdzekļus par lielu naudu tīklu mārketinga ietvaros. Papētiet sastāvu! Bieži vien dārgajiem produktiem ir precīzi tādi paši analogi atrodami aptiekās par 5-10 reizes zemāku cenu!