Aizklāts lietotājs
jautāja 1. Jūn, 2016
1 skatījums
Sveicinati ! Nu tad taa mans jautajums ir sekojoss ko es varu iesakt bez dosanas uz anonimajam sapulcem un versanas pie specialista? Mana problema ir tada ka katru reizi kad sanemu algu atrak vai velak ( parasti paris dienu jautajums) attopos atkal jau gruzot savu naudu spelu aparatos, kad nauda beigusies esmu dusmigs neapmierinats ar dzivi un atkal saku atlikt daznedazadus maksajumus un paradus uz nakamo algu, bet kad sanemu kartejo algu viss stasts sakaa no gala, tas man jau ilglaicigi trauce sasniegt sev izvirzitos merkus un kopuma liek justies sliti, slepju to no saviem pazinam un draugiem, nerunajot jau par gimeni ..

Varbut varat ieteikt kadu iedarbigu gramatu ko izlasit, vai kadu nodarbi kas lautu cinities ar so problemu? Paldies.
Kategorija:

2 atbildes

Lietotāja Indra Sudrabiņa attēls
Indra Sudrabiņa atslēdzies
Atbildēja 2. Jūn, 2016 08:54

Labdien, Tikvala!
Tātad Tevi ir piemeklējusi azartspēļu atkarība, kas liek justies slikti un slēpties no paziņām'.
Jāsaka, ka jebkura atkarība ir nopietna slimība, kas tikpat nopietni arī jāārstē. Tāpēc nedomāju, ka varēsi no tās atbrīvoties vien izlasot grāmatu. Bet ieteikt Tev varu Andra Siliņa grāmatu "Esmu azartspēlmanis". Lai Tev izdodas!
Ar cieņu - Indra

Lietotāja Kristīne Strazdiņa attēls
Atbildēja 3. Jūn, 2016 08:39

Labdien, Tikvala!
Es pilnībā piekrītu savai kolēģei Indrai. Atkarība ir smaga slimība, kuras pārvarēšanai ir nepieciešama profesionāla palīdzība un atbalsts.
Pie pašpalīdzības metodēm vēl varu piedāvāt - sportu, meditāciju, hobiju, izstāstīt par savu atkarību draugiem, ģimenei un palūgt palīdzību, var palīdzēt arī baznīca, ja esat ticīgs cilvēks.
Vēlot izdošanos,
KS