Lietotāja Anonymous attēls
(Jūs) pieslēdzies
Jautāts 9. Jan, 2018, 845 skatījumi
Sveicināti!
Man ir 32 gadi un es jau daudzus gadus cīnos ar alkohola problēmām.Negribētu sevi saukt par hronisku alkoholiķi,drīzāk par "funkcionālu",kas nozīmē to,ka varu būt skaidrā mēnesi,divus,bet tad 3-4 dienas varu pavadīt pilnīgā reibuma stāvoklī.Diemžēl,jāatzīst ka man patīk atrasties iedzērušā stāvoklī,to pat grūti aprakstīt.Gan vide,gan sajūtas ir lieliskas un arī aizmirstās visas ikdienas problēmas,rutīna utt.Iespējams daļa no kāres iedzert ir arī neatrisinātas iekšējās problēmas un pretrunas,jo uz daudziem jautājumiem es savā dzīvē neesmu saņēmis sev apmierinošas atbildes,un vispār man no bērnības ir nosliece visu analizēt,mēklēt jēgu un domāt par eksistenciāliem jautājumiem,kas pārsvarā noved pie tā,ka vienkārši gribās piedzerties.Vēl tam visam klāt nāk tas,ka neesmu,teiksim tā atradis sev dzīvē īsto vietu,kaut gan pēc sabiedrības standartiem sen bija laiks,ar īsto vietu domājot profesiju,ko patikt strādāt.Arī šī problēma bieži "maļās" pa galvu un noved pie smagas iedzeršanas.Ko man iesākt šajā situācijā?
Kategorija:

1 atbildes

Lietotāja Kristīne Strazdiņa attēls
Atbildēja 15. Jan, 2018 21:31

Labdien!
Saņēmu Jūsu vēstuli un iepazinos ar problēmas aprakstu. Diemžēl, man Jūs jāapbēdina - funkcionāls vai hronisks alkaholosms ir un paliek alkaholisms. Jūs raksturojiet sevi kā domātāju, analizētāju, dzīves jēgas meklētāju. Tas parāda, ka Jūs viegli atrodiet loģiskus izskaidrojumus un attaisnojumus savai dzeršanai. Droši vien tas Jums izdodas viegli un eleganti, bet... tas tikai pasliktina situāciju. Racionalizācija un intelektualizācija ir psihes aizsargmehānismi.
Jūs jautājiet, ko iesākt šajā situācijā. Pajautāšu Jums ar pretjautājumu - ko Jūs gribētu iesākt šajā situācijā? Lai uzsāktu darbu ar psihologu, Jums jāapzinās pasūtījums - ko Jūs gribētu redžet kā terapijas rezultātu?
Sirsnībā,
KS

 
Jūsu atbilde