Aizklāts lietotājs
jautāja 7. Jūn, 2016
2054 skatījumi
Sveiki, esmu nonācis diezgan paniskā situācijā. Pāris dienas mani nomoka bailes no elpošanas, jeb drīzāk no tā, ka konstanti domāju par to ka un kā elpoju. Tā kā tas ir kaut kas, ko spēju kontrolēt, mani sākt pārņemt paniskas bailes visas dienas garumā, nespēju koncentrēties uz jebko citu dzīvē, nespēju pastrādāt un nav ēstgribas. Arī pagātnē mani ir nomocījušas līdzīgas bailes no pašsaprotamām lietām, patiesībā ir joprojām, bet nu šī problēma ir nomākusi visu pārējo... Lai gan neesmu vēl apmeklējis attiecīgos speciālistus, izņemot neirologu pirms 8 gadiem, esmu diezgan drošs ka man ir pilna buķete ar psihiska rakstura slimībām. Neirologs diagnozēja veģētatīvo distoniju, ar kuras simptomiem cīnos jau vairākus gadus, bet šim es neredzu izeju... Neticu, ka kādu brīdī spēšu par to nedomāt, un ja nespēšu, tad man šķiet ļoti nedabiski vienmēr domāt par elpošanu... Jau esmu aizmirsis kā gulēt, man ir ārkārtīgi bail aizmirst kā elpot...

Šo iesāku rakstīt vakar, šodien nekas nav mainījies, vienu brīdi it kā pārņem sajūta ka viss būs kārtībā, bet nākamajā jau atkal iedomājos par to ka elpoju, un panika ir atpakaļ, sāk arī reibt galva, zvanīsana, nelielas sāpes.

Kādi ieteikumi? Esmu tuvu totālai panikai...

Esmu gatavs doties arī uz fizisku konsultāciju.
Kategorija:

1 atbildes

Lietotāja Indra Sudrabiņa attēls
Indra Sudrabiņa atslēdzies
Atbildēja 8. Jūn, 2016 09:31

Labdien, Edgar!
Lasot Tavu vēstuli, kļūst pilnīgi skaidrs, ka Tevi nomoka veģetatīvā distonija. Tā ir slimība, kas rodas no laika gaitā uzkrātiem nepatīkamiem pārdzīvojumiem. Tu pilnīgi pareizi spried, sakot, ka; "man ir pilna buķete ar psihiska rakstura slimībām. " Tā tas tiešām arī ir. Un ārstēt tā ir jāsāk tieši tā, kā viņa ir radusies, proti, - ar psihoterapiju. Tas viss speciālista klātbūtnē ir jāizrunā, jāizsāp, jāizraud. Un patiešām nav cita ceļa, kā ar to cīnīties.
Tā kā pēc pirmās profesijas esmu mediķis, tad parunājoties ar Tevi man kļūtu skaidrs, vai papildus psihoterapijai pietiek ar kādiem homeopātiskiem preparātiem, mikroelementiem un vitamīniem, vai arī nepieciešama nopietnāka ārstēšana ar antidepresantiem.
Nu, apmēram tā tas varētu izkatīties.
Paldies, ka rakstīji un meklēji palīdzību.
Lai Tev izdevusies vasara!
Ar cieņu - Indra