Aizklāts lietotājs
jautāja 13. Dec, 2015
1302 skatījumi
Sveiki! Man ir ļoti personīgs jautājums, šo neesmu nevienam stāstījusi, bet jūtu, ka šis sāk augt arvien lielāks un lielāks. Viss sākās ar to, kad sāku dzēsties laukā no sociālajiem portāliem, jo man ir tāda sajūta, kad tieku apdraudēta tur. Vēlāk aizlīmēju ciet savam portatīvajam datoram kameru, jo sajūta, kad tieku izspiegota. Es esmu normāla, bet kad palieku viena (jebkur) sāku uzvesties dīvaini. Vienmēr kad palieku viena mājās dzirdu trokšņos. Šāda situācija man ir ļoti bieži, jo pārnākot mājās kādas 2 h esmu viena pati. Tajā laikā sāku just bailes. Viendien, kad atkal pārnācu mājās, izdzirdēju troksni. Sāku trakot, zvanījos visiem, raudāju. Izstaigāju visu māju, bet neviena nebija. Kad esmu viena, lielāko daļu no laika nostāvu pie durvīm ar telefonu rokās (ja kaut kas notiks varu sākt zvanīt tuviniekiem). Šādi momenti sāk kļūt arvien biežāki, man pašai bail no sevis. Ikdienā esmu pavisam normāla, bet paliekot viena jūtu kad tieku apdraudēta un nejūtos droši nekur. Ko man darīt? Man vērsties pie speciālista vai gaidīt, kad viss pāries? Varbūt tās ir manas iedomas? Es nezinu. Ceru uz palīdzību, paldies. :)
Kategorija:

1 atbildes

Lietotāja Kristīne Strazdiņa attēls
Atbildēja 13. Dec, 2015 16:52

Labdien!

Saņēmu Jūsu jautājumu un iepazinos ar problēmas aprakstu. Redzu, ka Jūs baidāties par savas psihiskās stabilitāti.
Ilgstoši atrodoties nepārtrauktu baiļu ietekmē, ir risks ātri iztērēt psihiskos un fiziskos resursus. Jums noteikti būtu vēlams vērsties pēc palīdzības pie psihiatra. Psihiatrs varētu novērtēt radušo izjūtu smaguma pakāpi un, ja nepieciešams izrakstīs medikamentus.
Lai novērstu baiļu realitāti, Jums ir jāmeklē psihologs. Šis speciālists lēnām, drošos apstākļos palīdzēs atbrīvoties no bailēm.

Sirsnībā,
Kristīne Strazdiņa