Aizklāts lietotājs
jautāja 18. Aug, 2016
1570 skatījumi
Sveiki, mani moka vairākas problēmas, pati svarīgākā no visām ir tā, ka grūti komunicēt ar citiem cilvēkiem, visas savas emocijas censhos paturēt sevī un neizrunāju ar citiem, liekas, ka smadzenes strādā uz puslodzi, censhos būt tāds kā citi, bet nesanāk, zinu, kā vajadzētu dzīvot, bet nesanāk to realizēt, dzīvoju vēl pie mammas, bet gribas pasham savu mitekli, man drīz būs 20, draudzene nav bijusi, esmu emocionāli viegli aizskarams(mierīgs un kluss,bet ne agresīvs), bija problēmas ar datorspēlēm, jutos laimīgs spēlējot tās, taču tagad esmu atmetis. Nezinu ko man iesākt ar savu dzīvi, es zinu ka varu daudz, bet esmu sevi nolaidis tik zemu, ka nezinu, kā tikt uz augshu, grūti atrast savu dzīves mērķi ja galvā baigais haoss, es pat īsti nezinu ko vēlos darīt savā dzīvē, nauda varētu vismaz uzlabot dzīves apstākļus tikai nezinu, kā to īstenot. Man ir tāda sajūta ka manī plosās divas personības- muļķis un gudrs cilvēks. Ar savu nespēju izlemt pareizi es sāpinu sevi visvairāk un saprotu, ka sāpinu savu ģimeni. Nebūtu piedzimis, nevienam nebūtu pāri darījis, par pashnāvību esmu domājis, taču sapratu, ka vēl vairāk sāpinātu citus nekā sevi. Ja man būtu iespēja ko pagātnē mainīt, es to darītu, bet kas bijis, bijis, pagātne vilksies mums pakaļ visu dzīvi kā aste, kuru nav iespējams likvidēt. Manī ir sakrājushās tik daudz neizrunātu lietu, ka nezinu, ko darīt. Vēlētos atrast sev draudzeni, taču nezinu, vai kādai patiktu cilvēks kam nav patstāvīgu ienākumu? strādāt vai mācīties? būt laimīgam vai nelaimīgam? Esmu ļoti lielā konfliktā ar sevi, kā to izbeigt, man nav ne jausmas. Varat man palīdzēt ?

1 atbildes

Lietotāja Indra Sudrabiņa attēls
Indra Sudrabiņa atslēdzies
Atbildēja 22. Aug, 2016 09:19

Labdien, Kalnieti 399!
Tātad tu savā tagadējā dzīvē jūties nelaimīgs un vīlies, jo galvā ir juceklis, un Tu nesaproti, uz kuriu pusi virzīties.
Mana atbilde būtu doties pie psihologa. Ja nevari to atļauties, vajadzētu atrast kādu cilvēku - draugu, mammu, vecmammu, kam Tu varētu uzticēties un izstāstīt visas savas dzīves peripetijas. Vēl varētu palīdzēt dienasgrāmatas rakstīšana.
Nu, apmēram tā. Paldies, ka rakstīji un meklēji palīdzību.
Lai Tev izdodas!
Ar cieņu - Indra.