Aizklāts lietotājs
jautāja 17. Jan, 2016
1309 skatījumi
Sveiki, nekādies nevaru aizmirst bijušo draudzeni, joprojām mīlu, domāju un sapņoju par viņu. Viņai ir jaunas attiecības, kuras negribu izjaukt. Kas var palīdzēt aizmirst bijušo un veidot jaunas attiecības. Esmu nelielā izmisuma. Nevaru aizmirst bijušo un neveidoju jaunas attiecības.
Kategorija:

2 atbildes

Lietotāja Indra Sudrabiņa attēls
Indra Sudrabiņa pieslēdzies
Atbildēja 18. Jan, 2016 10:51

Labdien, Mik!
Tātad Tu jūties nespējīgs aizmirst bijušo draudzeni. Saki, vai ir pagājuši 2 gadi, kopš jūs vairs nesatiekaties? Tas ir ilgākais periods, kad vajadzētu visam aizmirsties. Jebkurā gadījumā palīdzēt varētu psihologa apmeklējums. Tādā veidā varētu vieglāk atbrīvoties no visa vecā un sākt jaunu dzīvi , ar brīvu sirdi.
Lai Tev veicas! Ar cieņu - Indra

Nē, ir pagāju;si apmēram 6 mēneši

Said Miks on Jan 18, 2016

Man radās vēl jautājumi, man varētu palīdzēt psihologa apmeklējums. Vai dotajā situācijā varētu pietikt ar vienu psihologa apmeklējumu vai būtu vajadzīgi vairāki un cik tas varētu maksāt? Es neesmu nekad apmeklējis psihologu un man nav ne jausmas kā tas viss notiek un cik tas maksā. Saprotu, ka katrs gadījums ir individuāls, gribētos zināt aptuveni ar ko reķināties. Psihologs online, kāda veidā viss notiek, sarakstoties un vai piemēram ar skype palīdzību. Cik efektīvi "online psihologi" ir salīdzinot ar klātienē psihologa apmeklējumu? Man ir Gjensidige Dzintara veselības apdrošināšanas polise, vai ir iespējama apmaksa vai daļēja apmaksa?

Said Miks on Jan 24, 2016
Lietotāja Indra Sudrabiņa attēls
Indra Sudrabiņa pieslēdzies
Atbildēja 25. Jan, 2016 09:18

Labdien, Mik!
Man prieks, ka esi iedomājies par psihologa apmeklējumu. Tas tiešām ir tas, kas varētu palīdzēt. Varam tikties gan tiešsaistē, gan personīgi - īpašu atšķirību nav. Tomēr, ja dzīvo Rīgā, ieteiktu tikties personīgi. Ja tiešsaistē, tad Tev vispirms ir jāapmaksā konsultācija. Un tad, kad nauda ir manā kontā, var notikt konsultācija. Tādējādi šis variants ir nedaudz garāks
Viena reize 45 min, maksā 15 Euro.
Vai pietiek ar vienu reizi..? Nu, tas ,protams ir labāk kā nekas, bet vispār jau vajadzētu vairākas reizes ar intervālu vienu reizi nedēļā.
Polise šinī gadījumā nebūs pielietojama.
Paldies, ka rakstīji. Ar cieņu - Indra. mans tālrunis ir 29 168 449