Aizklāts lietotājs
jautāja 19. Jūn, 2015
2299 skatījumi
Sveiki!
Esmu 21 gadus jauna studente. Es pat nezinu ar ko sākt. Pie ārstiem neesmu bijusi, bail, ka neuzklausīs mani vai nesapratīs, tātad diagnoze man nav, bet lasot internetā saprotu,ka ciesu no veģetatīvās distonijas, trauksmes, arī depresijas. Problēma ir tāda, ka vispār nespēju uzturēties sociālās situācijās, pat ģimenes lokā, visu laiku satraucos, ka būs uz mani uzmanība, kuros brīžos es ļoti sarkstu, pat izdzirdot savu vārdu, jā, tā sarksana man liela problēma, jo pat iedomājoties par sarksanu medzu nosarkt. Nespēju arī neko runāt, prezentēt klases prieksa, trīcu taka apsu lapa un palieku pleķaini sarkana. Citreiz pat uz veikalu nevaru aiziet viena, vai arī uz ielas iziet bez saules brillēm,jo baidos no acu skatieniem, nedod Dievs, kāds smuks puisis man soļos prieksa, paliksu sarkana kā biete, kas arī ir iemesls kapēc man nav attiecības ar puisi,jo nespēju ar puisiem kontakteties, laikam savas super zemas pasapzinas del. Un bieži vien esmu dusmīga un agresīva un izgāžu dusmas uz saviem tuvajiem ar, kuriem arvien vairāk bojājas attiecības. Bieži vien neredzu jēgu dzivei un neredzu nākotni. Bieži, it īpasi alkohola reibumā, mēdzu domāt pasnāvnieciskas domas. Sevi vairs nepazīstu, nezinu, kas es esmu. Kādreiz biju kautrīga, bet tas tik ļoti netraucēja publiski uzstāties vai satikt jaunus cilvēkus.
Ko man iesākt? Vai uzsākt sarunas ar psihologiem vai psihiatriem? Vai doties pie ģimenes ārsta, lai izraksta medikamentus?
Kategorija:

4 atbildes

Lietotāja Indra Sudrabiņa attēls
Indra Sudrabiņa atslēdzies
Atbildēja 20. Jūn, 2015 09:12

Labdien!
Paldies, ka rakstīji un meklēji palīdzību. Lasot vēstuli kļūst skaidrs, ka jūties nobijusies par tiem nepatīkamajiem simptomiem, kas Tevi piemeklējuši. Cik ilgi jau tā jūties? Spriežot pēc rakstītā, man arī šķiet, ka tā būs veģetatīvā distonija. Ko ar to darīt?
Tev būtu jāsazinās vai jāatnāk pie manis. Tā kā pēc pirmās profesijas esmu mediķis, tad būtu labi, ka Tu ar mani sazinātos vai atnāktu uz konsultāciju. Sarunas gaitā es noskaidrotu, cik lielā mērā Tevi skārusi veģetatīvā distonija. Un atkarībā no tā ieteiktu ārstēšanu - vai tie būtu homeopātiskie pilieni, vai antidepresanti. Ja konstatētu, ka vajadzīgi antidepresanti, nosūtītu Tevi pie ļoti gudras psihiatrijas profesores.
Nu, apmēram tā. Gaidīšu Tavu iniciatīvu.
Ar cieņu - Indra. Mans tālrunis 29 168 449

Sveiki vēlreiz!
Paldies Jums liels par atbildi!
Vai strādājat Rīgā? Labprāt aizietu pie Jums uz konsultāciju. Un cik pirmā konsultācija izmaksātu?
Priecīgus svētkus vēlot!

Said rusty on Jūn 22, 2015
Lietotāja Kristīne Strazdiņa attēls
Atbildēja 22. Jūn, 2015 12:17

Eksperts ir atbildējis privāti

Lietotāja Indra Sudrabiņa attēls
Indra Sudrabiņa atslēdzies
Atbildēja 23. Jūn, 2015 10:04

Labdien!
Jā, strādāju Rīgā 15 trolejbusa maršrutā (Ķengarags). 45 min. maksā 15 eiro. Jāņem vērā, ka pirmā konsultācija ilgst vismaz stundu - tas būtu 20 eiro. Zvani pa norādīto tālruni.
Jauki nolīgot! Ar cieņu - Indra

Lietotāja Kristīne Strazdiņa attēls
Atbildēja 17. Jūl, 2015 22:49

Eksperts ir atbildējis privāti