Aizklāts lietotājs
jautāja 22. Jūn, 2016
1611 skatījumi
Sveiki!

Man ir 18 gadi. Esmu liels sporta fans - ļoti daudz, kas saistās ar sportu mani aizrauj, kas nozīmē, ka pirms kāda laika mani līdz ar to sāka interesēt totalizators. Parasti aizeju uz sporta bāru vai ielieku interneta kantoros sporta likmēs dažus eiro (no 1 līdz 10). Tā gan noteikti nav mana pēdējā nauda, jo pašam iekrājumi ir trīsciparu apmērā. Esmu pietiekami apzinīgs, lai tos pat neiedomātos aiztikt šādiem mērķiem. Tas vairāk ir kā azartam, kas tiek piedots sporta vērošanai un dod tādu kā baudījumu. Protams, ka apzinos, ka paspēlēt arī kabatasnaudu nav labi, tāpēc rakstu jums, lai prasītu, kā es sevi varu disciplinēt un ierobežot, neļaujot sevi šim kārdinājumam, lai tā vēlāk nekļūtu par atkarību..
Kategorija:

1 atbildes

Lietotāja Indra Sudrabiņa attēls
Indra Sudrabiņa atslēdzies
Atbildēja 22. Jūn, 2016 09:00

Labdien, Latvietis!
Tātad Tevi aizrauj totalizātors, kur tu pagaidām nospēlē niecīgas naudas summas. Ne velti es uzrakstīju pagaidām. To jau saproti pats arī, ka šādām it kā nevainīgām nodarbēm parasti seko nopietna azartspēļu atkarība. Tu jautā, ko darīt? Mana atbilde ir ļoti vienkārša - nespēlēt. Bet, ja tas būtu tik vienkārši izdarāms, tad azartspēlmaņu kā tādu uz zemes virsas nebūtu, jo pat vislielākie azartspēlmaņi parasti sāk ar niecīgām un nenozīmīgām summām.
Uzrakstīšu Tev vairākus variantus, kā Tu no tā varētu atbrīvoties:
1. apmeklēt Minesotas programmu (ieskaties internetā);
2. pilnībā nodoties augstāku spēku ietekmei;
3. apmeklēt psihologu, ar kuru kopā tad varētu izrunāt tās lietas, kas gadiem ilgi krājušās zemapziņā, un tagad netiešā veidā liek Tev spēlēt totalizaturu.
Uzrakstīju Tev tieši to pašu, ko parasti piedāvāju atkarīgajiem. Kāpēc? Tāpēc, ka Tu arī patiesībā esi to skaitā. Tikai, sākot terapiju savlaicīgi, ir daudz vieglāk apstāties, saglab;ajot savu naudu, nervus undzīves kvalitāti.
Veiksmi vēlot, ar cieņu - Indra